ГОЛОВНА Останні події Прес-релізи Зворотній зв’язок Контакт Про нас

Екологічна експертиза

Інформація за 2010 р.

 

 Інформація про державну екологічну експертизу проектної документації у 2010 році

На виконання вимог статті 10 Закону України "Про екологічну експертизу" від­діл державної екологічної експертизи, моніторингу та зв'язків з громадськістю Держав­но­го управління охорони навколишнього природного середовища в Рівненській області до­водить до відома громадськості перелік проектної до­ку­мен­тації, що розглядалась у 2010 році (станом на 01.01.2011)

№ з/п

Назва об'єкта експертизи

Результати розгляду*

1

Матеріали оцінки впливів на навколишнє середовище деревообробного цеху в м. Дубровиця Рівненської області по вул. Завокзальна, 14

С

2

Матеріали оцінки впливів на навколишнє середовище Корецького родовища гранітів Рівненської області

С

3

Робочий проект "Реконструкція будинку культури та пришкільного інтернату під освітньо-культурний центр в с. Мульчиці Володимирецького району. Котельня" (додатковий разгляд)

С

4

Робочий проект "Середня школа на 550 учнівських місць в с. Шпанів Рівненського району - будівництво (коригування РП у зв'язку з заміною ТУ, нормативів) (ІІ черга)"

Д

5

Робочий проект "Автозаправний комплекс в с. Користь Корецького району Рівненської області"

С

6

Проект "Будівництво очисних споруд по технології "BIOTAL" потужністю 40 м3/добу для обласного дитячого туберкульозного санаторію "Новостав", розташованого за адресою: с. Новостав, Рівненський район, Рівненська область" (додатковий розгляд)

С

7

Робочий проект "АЗС на автодорозі Рівне-Дубно, м. Рівне, вул. Січових Стрільців"

Д

8

Робочий проект "Реконструкція каналізаційної мережі та КНС по вул. Кривоноса в м. Острог Рівненської області" (додатковий розгляд)

С

9

Проект "Будівництво багатоповерхового житлового будинку з вбудованими приміщеннями на вул. Соборній, 416 в м. Рівне. Дахова котельня"

С

10

Робочий проект землеустрою щодо рекультивації земельної ділянки Здолбунівського родовища крейди на територіях Копитківської сільської ради Здолбунівського та Корнинської сільської ради Рівненського районів Рівненської області

С

11

Робочий проект "Реконструкція з технічним переоснащенням котельні Демидівської ЦРЛ з заміною морально застарілих котлів на сучасні встановленою тепловою потужністю 630 кВт на твердому паливі (відходи переробки деревини)"

С

12

Робочий проект "Модернізація системи паливоподачі котла ДКВР 6,5-13 для спалювання пиловидних відходів борошномельної промисловості на котельні Шпанівського експериментального заводу харчових екстрактів"

С

13

Робочий проект "Добудова 20-ти класних кімнат з спортзалом Познанської ЗОШ І-ІІІ ст. в с. Познань Рокитнівського району Рівненської області"

Д

14

Робочий проект виробничої бази по виготовленню меблів в с. Нова Українка Рівненського району

С

15

Робочий проект "Реконструкція нежитлового приміщення під торгово-побутовий бізнес-центр з кафе по вул. Соборній, 274 в м. Рівне" (1-ша черга будівництва - пониження рівня ґрунтових вод)

В

16

Робочий проект "Реконструкція виробничої бази ТзОВ "КОЛОР С.І.М." по вул. Центральній, 38 в смт Клевань-2 Рівненського району Рівненської області. Котельня"

С

17

Робочий проект "Реконструкція системи водовідведення та зливової каналізації по вул. Городище в м. Острог Рівненської області" (додатковий розгляд)

С

18

Робочий проект "Реконструкція котельні ВАТ "Рівнехолод" в м. Рівне по вул. Кн. Володимира, 112"

Д

 

19

Робочий проект "Реконструкція котельні ВАТ "Рівнехолод" в м. Рівне по вул. Кн. Володимира, 112" (додатковий розгляд)

С

20

Робочий проект "Реконструкція складу для зберігання нафтопродуктів приватного підприємства "Фірма РОМ" по пров. Робітничий, 6 в м. Рівне"

Д

21

Робочий проект "Середня школа на 550 учнівських місць в с. Шпанів Рівненського ра­йону - будівництво (коригування РП у зв'язку з заміною ТУ, нормативів) (ІІ черга)" (додатковий розгляд)

С

22

Проект реконструкції існуючих будівель підприємства ВАТ "Березнефарфор" та будівництво під дослідно-експериментальне виробництво збагачення неметалорудних матеріалів в м. Березне Рівненської області

Д

23

Робочий проект "Проведення першочергових заходів з відведення поверхневих вод і захист смт Володимирець від підтоплення повеневими і зливовими водами на виконання позачергових робіт, у тому числі: реконструкція ГТС ТП-14, реконструкція мостового переходу на К-1"

С

24

Робочий проект "Реконструкція теплового пункту з встановленням теплогенераторів Городоцького виправного центру № 131 в с. Городок Рівненського району"

С

25

Робочий проект "Добудова 20-ти класних кімнат з спортзалом Познанської ЗОШ І-ІІІ ст. в с. Познань Рокитнівського району Рівненської області" (додатковий розгляд)

С

26

Робочий проект на будівництво автомобільної дороги місцевого значення Залізниця-Кухітська Воля-Борове на ділянці км 4+300 - км 6+100, Рівненська область

С

27

Робочий проект "Реконструкція котельні по вул. 1 Травня № 4 в смт Рокитне" (додатковий розгляд)

С

28

Робочий проект "Реконструкція котельні по вул. Горького № 28 в смт Рокитне" (додатковий розгляд)

С

29

Робочий проект "Реконструкція виробничої бази ТзОВ "Колор С.І.М." по вул. Центральній, 38 в смт Клевань-2 Рівненського району Рівненської області. Цех виготовлення лаків (плівкоутворювачів)"

С

 

30

Проект "Реконструкція існуючих будівель підприємства ВАТ "Березнефарфор" та бу­дівництво під дослідно-експериментальне виробництво збагачення неметалорудних матеріалів в м. Березне Рівненської обл." (додатковий розгляд)

С

31

Матеріали оцінки впливів на навколишнє середовище розробки Рокитнівського-ІІ родовища скляних пісків (ділянка 2 "Залавська") ВАТ "Рокитнівський скляний завод"

Д

32

Робочий проект "Реконструкція системи госппитного водопостачання с. Вири та Гра­нітне та системи госппобутової каналізації с. Гранітне Вирівської сільської ради Сар­ненського району. Станція водопідготовки питної води продуктивністю 405 м3/добу"

С

33

Робочий проект "Реконструкція системи госппитного водопостачання с. Вири та Гра­нітне та системи госппобутової каналізації с. Гранітне Вирівської сільської ради Сар­ненського району. Каналізаційні очисні споруди продуктивністю 85 м3/добу"

С

34

Робочий проект "Проведення заходів, направлених на запобігання розвитку небезпечних геологічних процесів, зниження їх негативного впливу на території с. Злазне Костопільського району Рівненської області - будівництво берегозакріплення"

С

35

Робочий проект "Розробка та гірничотехнічна рекультивація Олексіївського-І родовища гранодіоритів у Сарненському районі Рівненської області"

С

36

Робочий проект "Будівництво виробничої дільниці з видобування фрезерного торфу ТзОВ "Торф Ленд Україна" на дільниці торфородовища "Морочно-ІІ" в с. Сварицевичі Дубровицького району Рівненської області"

С

 37  Робочий проект "Реконструкція складу для зберігання нафтопродуктів приватного підприємства "Фірма РОМ" по пров. Робітничий, 6 в м. Рівне" (додатковий розгляд)  С
 38  Робочий проект "Реконструкція котельні по вул. Макарова, 41 з встановленням когенераційного модуля 1 МВт електричної потужності"  Д
 39  Робочий проект "Відновлення якості зужитої у побуті та промисловості стічної води на комунальних очисних спорудах смт Володимирець Рівненської області"  Д
  40  Робочий проект "Розміщення двох резервуарів для заправки автомобілів паливно-мастильними матеріалами на території ВАТ "Волинь-Цемент" в м. Здолбунів"  С
 41  Матеріали ОВНС приймального пункту для тимчасового зберігання відпрацьованих люмінесцентних ламп, що мають ртутне наповнення, в м. Рівне, вул. Чернишова, 7  С
 42  Робочий проект "Реконструкція існуючої будівлі виробничо-ремонтної дільниці під цех з виробництва мінеральних добрив та засобів захисту рослин в смт Квасилів"  Д
 43  Робочий проект "Капітальний ремонт з заміною морально-застарілого котла на сучасний встановленою потужністю 630 кВт, який працює на біомасі, котельні ЗОШ с. Мирогоща"  С
 44  Робочий проект "Проведення заходів з захисту від підтоплення, направлених на запо­бігання розвитку небезпечних геологічних процесів на р. Горинь в с. Гориньград-1 Рівненського району - будівництво берегозакріплення"  С
 45  Робочий проект "Проведення заходів з охорони підземних вод, ліквідація джерел за­бруднення біля с. Бармаки Рівненського району (будівництво)"  С
 46  Робочий проект кар'єру дослідно-промислової розробки Південно-Східної ділянки Заруднянського родовища цементної сировини в Острозькому районі Рівненської області  С
 47  Робочий проект "Реконструкція очис­них споруд № 2 м. Сарни продуктив­ніс­тю 200 м3/добу" (додатковий розгляд)  С

* С - схвалено, Д - доопрацювання, В - відхилено

 
   
   
головна | останні події | прес-релізи | зворотній зв’язок | контакт | про нас
Copyright © 2006-2017 Державне управління охорони навколишнього природного середовища
в Рівненській області. Development by Freesia 2007.