ГОЛОВНА Останні події Прес-релізи Зворотній зв’язок Контакт
Про нас

Про нас

Відділ фінансового забезпечення та організаційної роботи
Відділ заповідної справи, екологічної мережі, моніторингу та природоохоронних заходів
Відділ оцінки впливу на навколишнє середовище та дозвільної діяльності
Відділ раціонального використання природних ресурсів
Вакансії
Керівництво департаменту
Головний спеціаліст з питань персоналу
Головний спеціаліст - юрисконсульт
Структура департаменту екології та природних ресурсів
Положення про департамент екології та природних ресурсів

Вакансії

  

25 квітня 2017 року у департаменті екології та природних ресурсів пройшов конкус на зайняття вакантних посад.

  За результатами конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорії „В” – головного спеціаліста відділу оцінки впливу на навколишнє середовище та дозвільної діяльності управління використання природних ресурсів переможцем за підсумковим рейтингом визначено Якимчук Юлію Юріївну.

Другою за результатами конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорії „В” – головного спеціаліста відділу оцінки впливу на навколишнє середовище та дозвільної діяльності управління використання природних ресурсів за підсумковим рейтингом стала Войтович Ольга Іванівна.

На посаду начальника управління заповідної справи та організаційної роботи  департаменту екології та природних ресурсів Рівненської обласної державної адміністрації конкурс не проводився у зв’язку з відсутністю кандидатів.

На конкурс на посаду спеціаліста відділу заповідної справи, екологічної мережі, моніторингу та природоохоронних заходів управління заповідної справи та організаційної роботи департаменту екології та природних ресурсів Рівненської обласної державної адміністрації кандидат не з’явився.

Конкурси на зайняття вакантних посад державної служби категорії «В» – провідного спеціаліста відділу оцінки впливу на навколишнє середовище та дозвільної діяльності управління використання природних ресурсів (оголошений на 07.08.2017) та спеціаліста відділу заповідної справи, екологічної мережі, моніторингу та природоохоронних заходів управління заповідної справи та організаційної роботи (оголошений на 09.08.2017), у департаменті екології та природних ресурсів Рівненської обласної державної адміністрації не відбулися у зв’язку з тим, що документів для участі у конкурсах подано не було. 

 Оголошення конкурсу на зайняття вакантної посади категорії «В» –  спеціаліста відділу заповідної справи, екологічної мережі, моніторингу та природоохоронних заходів управління заповідної справи та організаційної роботи департаменту екології та природних ресурсів Рівненської обласної державної адміністрації (повторно)

 

 
   
   
головна | останні події | прес-релізи | зворотній зв’язок | контакт | про нас
Copyright © 2006-2017 Державне управління охорони навколишнього природного середовища
в Рівненській області. Development by Freesia 2007.