ГОЛОВНА
Останні події
Прес-релізи Зворотній зв’язок Контакт Про нас

Останні події

До відома громадськості

ТОВ «БІШОФІТ МД»  пропонує новий безпечний засіб для боротьби з амброзією "АМБРОСТОП"  на основі  природного мінералу бішофіт. Наша компанія є  виробником засобу , який вже два роки ефективно використовують в  багатьох населених пунктах України.

 Завдяки  тому, що засіб відповідає вимогам безпеки для здоров’я і життя людини,  «АМБРОСТОП» можна використовувати в населених пунктах.  

 Про якість та безпечність засобу свідчать висновки:

-Державної санітарно-епідеміологічної експертизи: №602-123-20-2/19672 від 03.05.2018 року  на Технічні умови ТУ У 08.9-41976554-002:2018 «ЗАСІБ ДЛЯ БОРОТЬБИ З АМБРОЗІЄЮ»;

-Державної санітарно-епідеміологічної експертизи: №602-123-20-1/33488 від 31.07.2018 року на Засіб для боротьби з амброзією «АМБРОСТОП»;

-висновок експертного дослідження № 18176 від 09.08.2018 року Харківського науково-дослідного інституту судових експертиз ім. Засл. проф. М.С.Бокаріуса;

-висновок Полтавської державної аграрної академії (ПДАА ) №01-12/217 від 25.04.2019 року щодо можливого впливу засобу на безпечність ґрунту;

-висновок ДУ «Інститут медицини праці імені Ю.І.Кундієва НАМН України» щодо проведення токсикологічних досліджень з визначенням токсикометрії препарату«АМБРОСТОП»  №07/876 від 20.09.2019 року.

Запрошуємо і Вас приєднатися до боротьби з цією небезпечною рослиною!

https://youtu.be/3Vnmhf9qWL0

АМБРОСТОП – ДІЄВИЙ ЗАСІБ ДЛЯ БОРОТЬБИ З АМБРОЗІЄЮ.

 В Українідуже гостро постала проблема поширенняшкідливоїалергенноїрослиниамброзії полинолистої. Їїрозростаннядужеважкозупинити, і воназавдає все більшої шкодиздоров'ю людей.

Найбільшпоширений метод боротьби з амброзією- скошування - малоефективний, через біологічніособливостірослини - на місціскошенихстебел вона утворює 2-3 нових.

Використання ж хімічнихпрепаратів і гербіцидів у населених пунктах забороняється.

Але,віднедавнаіснуєдієвий і ефективнийспосібборотьби з амброзією. Це- перший в Україніекологічнийзасіб «АМБРОСТОП», розроблений і виготовлений на основі природного мінералубішофіт.

Засіб не міститьпестицидів і агрохімікатів та не здійснює негативного впливу на навколишнєсередовище, в тому числі на фауну, людину і бджіл. Не утворює токсичних сполук у повітряному середовищі і стічних водах у присутності інших речовин, тому дозволений до використання у межах населенихпунктів та поблизу них.

Засіб «АМБРОСТОП» знаходиться у формірозчину і готовий до використання.Амброзію обробляють переважно на ранніх стадіях у фазі активного зростання до цвітіння, що є найбільш ефективним. Можлива обробка рослин під час цвітіння, що призводить до стерильності пилку, що в свою чергу зменшує його алергенність.

Обробку амброзії проводят за допомогою дрібнодисперсного обприскувача або спеціальної техніки шляхом розпилення. Оскільки препарат має контакту дію , то важливо, щоб поверхня бур’яну була максимально щільно оброблена розчином.

Через годину- за умов сонячної погоди або через добу, якщо хмарно – можна буде переконатись в ефективності засобу і перевірити якість обприскування. Рослини, на які потрапив розчин у необхідній кількості, в’януть та гинуть,завдяки порушенню фотосинтезу.

Аналогічної дії «АМБРОСТОП» завдає також шкідливому і небезпечному бур'яну – борщівнику, який поширений в Україні.

 Витратарозчинузалежитьвідрозмірурослин та густоти стеблестою і становить близько 2,5-5 літрів на сотку.

 ПЕРЕВАГИ ЗАСОБУ «АМБРОСТОП»:

- Екологічний табезпечний для людей, тварин та бджіл.

- Найменштрудомісткий метод боротьби з амброзією.

- Найбільшефективний метод: післяобробкиамброзіягине, не даєнасіння, пилок стаєнеалергенним.

- Покращує і відновлюєґрунт.

- Можнавикористовуватиунаселених пунктах.

 

ЗАСТОСУВАННЯ У МІСТАХ І ГРОМАДАХ

Засіб «АМБРОСТОП» вже два роки використовуютькомунальніпідприємствабагатьохміст і громад України. Жодного разу негативнихвідгуків про дію препарату не надходило.

Засіб «АМБРОСТОП» не маєаналогів, якібули б такими ж безпечними та ефективними за своєюдією.

Виготовленням і реалізацієюзасобу «АМБРОСТОП» займаєтьсяукраїнська компанія «БІШОФІТ МД». Такожпідприємствоконсультує та проводить інформаційно-роз'яснювальну роботу щодошкодиамброзії та методівборотьби з нею.

«АМБРОСТОП» – ворог амброзії №1 в Україні, який допоможе позбутися її у вашому місті (громаді).

КОНТАКТИ

З питаньконсультацій та замовленьзасобу Вам буде зручнозвернутися:

Телефони: +38050-624-96-79, +38050-982-14-97
Ел
ектроннапошта: agrobishofit.ukr@gmail.com

Facebook: https://www.facebook.com/agrobishofit 

 
   
   
головна | останні події | прес-релізи | зворотній зв’язок | контакт | про нас
Copyright © 2006-2021 Державне управління охорони навколишнього природного середовища
в Рівненській області. Development by Freesia 2007.